Co nowego w Bro-Eko? Sprawdź nasze działania i plany na nadchodzące miesiące.

W dniach 2-4 grudnia w Ptak Warsaw Expo odbyły się największe targi Dorbiarskie Poultry Tech w Polsce . Oczywiście nie mogło nas na nich zabraknąć firmy Bro-Eko. Serdecznie dziękujemy za wiele ciekawych i inspirujących rozmów, dzięki którym jeszcze bardziej możemy poznać potrzeby Hodowców.

Informujemy, że rozpoczęliśmy skup słomy od rolników i dostawców z województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, a także wybranych obszarów śląskiego, łódzkiego i podkarpackiego. Oferujemy stałą współpracę, przejrzyste warunki oraz własny transport.
Zainteresowane osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:

Z radością informujemy, że weźmiemy udział jako wystawca w największych targach w Polsce z branży hodowli drobiu i produkcji jaj.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska – Hala B, stoisko B5.11.

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów, niebawem uruchamiamy produkcję pelletu i granulatu o średnicy 6 mm – jako uzupełnienie obecnego asortymentu 8 mm.
Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze lepiej odpowiemy na Wasze potrzeby. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.
Poznaj naszą ofertę: ściółka dla drobiu | ściółka dla koni | pellet ze słomy | transport biomasy | skup słomy | oczyszczalnie ścieków